top of page

Predaj produktov - eshop

V našom eshope nájdete produkty určené pre skladovanie medicínskeho odpadu.

 

Ide najmä otvárače ampuliek, ktoré sú určené pre bezpečné otvorenie sklenej ampulky. Neotvárajte viac sklenené ampulky iba rukou - hrozia Vám rôzne zranenia. Použite na otváranie sklenenej ampulky náš nový systém. Pozrite si video:

Rovnako máme v ponuke odlamovač či odstraňovač čepieľok, ktorý je určený na bezpečné odstránenie čepieľok vyradených/kontaminovaných skalpelov a ich bezpečné skladovanie a odstránenie oprávnenou firmou.

 

 

 

 

Naše služby zahŕňajú tiež flexibilný odvoz medicínskeho odpadu. Pre viac informácií kliknite nižšie:

qlicksmart-snapit-lite-regular.png

Otvárač ampuliek SnapIT

T​rolley edition, regular TE-O1R

Otvárač ampuliek SnapIT je určený pre bezpečné otvorenie sklenených ampuliek. Unikátny mechanizmus umožňuje jednak bezpečné odlomenie konca ampulky, a tiež bezpečné zafixovanie odlomenej časti, ktorú po stlačení uzáveru možno vyhodiť do odpadu.

Cena: 31,99 eur

drziak-bladeflask.jpg

​Držiak pre BladeFLASK - držiak pre odlamovač /odstraňovač čepieľok vyradených skalpelov.

Pre bezpečné používanie odstraňovača čepieľok BladeFLASK je dobré, ak ho používate s týmto bezpečnostným držiakom, ktorý sa montuje na stenu alebo stolík. Takto pevne ukotvený BladeFLASK môžete bezpečne používať aj jednou rukou.

Cena: 8,99 eur

BladeFLASK2.jpg

BladeFLASK - odlamovač /odstraňovač čepieľok vyradených skalpelov

Zariadenie na bezpečné odlomenie čepele skalpela a bezpečné skladovania odstránenej čepele vyradeného skalpela určeného na recykláciu. Kapacita zbernej nádoby je 100 čepieľok. Zariadenie nie je kompatibilné s rúčkou Baron, Beaver a jednorazovými rukoväťami.

Cena: 24,99 eur

bottom of page