top of page

Dezinfekcia ozónom

Ako sa za 2 hod. zbaviť vírusov, baktérii, zápachu či vší BEZ NÁMAHY

Dezinfekci ozonom, ozonovane, ozonizacia

Ako ekologicky a účinne dezinfikovať byt, prevádzku, ambulanciu, školu či škôlku? Ozónovanie Vás pohodlne zbaví vírusov, baktérií, zápachu, ale aj vší, komárov či iného hmyzu. 

Kliknite na obrázok pre spustenie videa alebo si prečítajte obsah videa nižšie

Zdravím všetkých,

Som Marek Dandár a dnes si povieme ako sa za 2 hodiny vieme zbaviť zápachu, vší, vírusov, baktérií, plesní a ostatných choroboplodných tzv. patogénnych mikroorganizmov. A to úplne jednoducho a bez námahy. Sledujte nás.

Aj vy máte pocit, že pri upratovaní a dezinfekcii dostupné chemické prostriedky nepostačujú. Máme pre Vás dobrý tip. Skúste použiť ozónovanie/ozonizáciu.

 

Čo je ozónovanie?

Je to dezinfekcia ozónom. Je bezpečný pre človeka, ale dokáže zlikvidovať všetky baktérie, plesne, roztoče a patogénne/ choroboplodné mikroorganizmy, ktoré môžu človeka nepriaznivo ovplyvňovať.

 

Prečo odporúčame použiť ozón?

Lebo ozón je najsilnejší ekologický oxidant. Je až 50x účinnejší ako chlór a 100x účinnejší ako bežne dostupné chemické čistiace prostriedky na báze chlóru. Likviduje všetky formy baktérii, vírusov, bacilov a iných mikroorganizmov. Pôsobí nielen na neviditeľné mikroorganizmy, ale aj na zmyz – či už blchy, vši, komáre muchy... Dokáže zlikvidovať dokonca aj menšie formy hlodavcov – ako sú hraboše a myši.

 

Ozón nespôsobuje žiadne alergické či dýchacie problémy. Dokáže sa dostať úplne všade – keďže je to plyn, dokáže preniknúť do čalúnení, skríň a dokonca aj do omietok. A čo je najdôležitejšie? Ozón je úplne neškodný, je to ekologická forma dezinfekcie, je to ekologický plyn, ktorý sa po svojej práci rozkladá zase na neškodný kyslík

 

Ako to funguje?

Úplne jednoducho. Ozón vzniká v prístroji, ktorý je na to určený. Tento prístroj sa jednoducho zapne do počítačovej siete a nechá sa pracovať. Dôležité je nastaviť správnu koncentráciu a dĺžku pôsobenia tohto ozónu.

 

Kde ho využijete?

Ozónovanie sa dá využiť úplne všade. Či už v zdravotníckych zariadeniach, veterinárnych a humánnych ambulanciách, prípadne na športoviskách, vo fitness-centrách, šatniach, domovoch sociálnych služieb, v gastro-zariadeniach, v potravinárskych prevádzkach, v bytoch, kde je silnejší zápach po cigaretách alebo v reštauráciách, v priestoroch so silnejším zatuchnutím a podobne.

 

Bojujeme s Koronavírusom - šijeme rúška a dezinfikujeme ozónom

Ak potrebujete rúška pre svoju rodinu - dáme zdarma, iba si po ne príďte

20200321_174837[8503].jpg
dezinfekcia ozonom Dandar sro.jpg
bottom of page